LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu? 2022 Başvuru Formu Yayımlandı!

LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Sorusu, pandemi döneminde evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Bu içeriğimizde merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayarak, nasıl başvuru yapabileceğinizi açıklayacağız!

LC Waikiki Evlere Ek İş Verecek Mi?

LC Waikiki, iddialaara göre salgın nedeniyle işten çıkartılan ya da ek gelir sağlamak isteyen kişilere istihdam oluşturmak için kısa süre önce evlere ek iş vermeye başladı. Başvuru işlemlerini tamamlayarak hemen iş almaya başlayabilirsiniz… İşte LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Sorusunun merak edilen yanıtları…

LC Waikiki Evlere İş 2021
LC Waikiki Evlere İş 2022

LC Waikiki Evlere İş 2022

LC Waikiki evlere iş 2022 yılının en çok araştırılan ilanlarından biri oldu. İnternette paylaşılan bilgilere göre evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler; cinsiyetleri fark etmeksizin, başvuru işlemlerini tamamlayarak işe başlayabilir ve ek gelir elde edebilirler. Bu işi yapmak isteyen kişilerin karşılaması gereken şartlar şu şekildedir;

 • TC Vatandaşı olmak,
 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • Deneyimli olmak ya da gelişime açık olmak,
 • Türkiye’de yaşamak,
 • Bir banka hesabına sahip olmak.
 •  

LC Waikiki Paketleme İşi Aylık Kazancı Ne Kadar?

Yine doğruluğu bilinmeyen fakat yayımlanan ilanlara göre LC Waikiki paketleme işi aylık kazancı, yaptığınız işe göre değişiklik gösterebilmektedir. Öyle ki, günlük 100 paketleme işi yapan bir kişi 75 TL kazanırken; 200 paket yapan kişi 150 TL kazanç elde edebilir. Bu nedenle grup halinde çalışanlar daha fazla kazanç elde etmekte; ya da daha fazla boş vakti olan kişiler çok daha fazla kazanç elde edebilmektedir. LC Waikiki paketleme işi aylık kazancı tabloyla şu şekildedir;

Yapılan Paketleme Sayısı Günlük Kazanç
100 75 TL
200 150 TL
300 225 TL
400 300 TL
500 375 TL
LC Waikiki Paketleme İşi Aylık Kazanç Tablosu
LCW Ek İş
LCW Ek İş

Not: Bu kazanç tablosu, yapılan işe göre değişiklik gösterebilmektedir.

LC Waikiki Fabrikası Evlere Hangi İşi Veriyor?

LC Waikiki fabrikası, evlere birden fazla iş vermektedir. Bu işler, kişinin yetkinliği ya da potansiyeline göre değişiklik gösterebilmektedir.

 1. İplik temizleme işi,
 2. Çorap paketleme işi,
 3. İç çamaşırı paketleme işi,
 4. Toka paketleme işi,
 5. Evde sabun paketleme işi,
 6. Barkod yapıştırma işi,

Fabrika tarafından evlere dağıtılan işlerden bir kısmıdır. Firma ile iletişime geçtikten sonra kaç kişi yapacağınızı, deneyiminizi paylaşarak; alacağınız iş türünü de öğrenebilirsiniz.

LCW İplik Temizleme İşi Nasıl Yapılır?

LC Waikiki evlere ek iş için verilen işlerden birisi iplik temizleme işidir. Firma tarafından evlere dağıtılan kıyafetler, özel olarak üretilen makineler ile ipliklerinden ayırılmaktadır. Temizlenen kıyafetler, yeniden paketlenerek firmaya kargo ile gönderilmektedir. LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Sorusunun yanıtı evet olurken, verilen iş türü birden fazladır. İşte diğer iş seçenekleri…

LC Waikiki Çorap Paketleme İşi

LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Sorusunun bir diğer yanıtı da; evde çorap paketleme işidir. Evlere kargo ile ulaştırılan çoraplar, belirli kalıplarda kontrol edilerek fabrikanın göndermiş olduğu etiketler ile beraber paketlenmektedir. Fabrika tarafından aynı zamanda örnek çoraplar gönderilmekte, aynı şekilde paketlenmesi istenmektedir.

LC Waikiki İç Çamaşırı Paketleme İşi

LC Waikiki İç çamaşırı paketleme işi, tıpkı diğer paketleme işlerinde de olduğu gibi kutu içerisinde kargoyla gönderilmektedir. İç çamaşırları renklerine ve modellerine göre ayrılarak, paketlenmekte ve etiketlenmektedir.

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu
LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu

LC Waikiki Toka Paketleme İşi

Toka paketleme işi veren LC Waikiki, tel toka ve diğer toka türlerini belirli şekilde yerleştirilmesini ve paketlenmesini talep etmektedir. Bu paketlerin her birine yaklaşık olarak 5 – 10 adet toka sığmaktadır. Paket başına ise, yaklaşık olarak 30 ila 50 KR ücret ödenmektedir.

Evlere Sabun Paketleme İşi

Sabun paketleme işi aktif olarak LC Waikiki tarafından verilmemektedir. Bu işi veren firmalara ulaşmak için, tıklayın.

https://youtu.be/wRK-iMkJDSM
Bilgilendirme Videosu

LCW ile Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?

Evde paketleme yapacak kişilerin ilk olarak boş vaktinin olması gerekmektedir. Emekliler, işsizler, çocuklu anneler, ev hanımları, öğrenciler ve engelli bireyler kolaylıkla evde paketleme işi yapabilir. Bunun yanı sıra,

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Banka hesabına sahip olmak,
 • Bireysel olarak çalışmak ya da gruba sahip olmak
 • LCW evlere ek iş başvurusu için gereken şartlar arasındadır.

LC Waikiki Evlere İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Geldik birçok kişinin merakla araştırdığı soruya! LC Waikiki evlere iş ilanlarına başvuru yapmak için yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşmanız yeterlidir. Firma, bu bilgileri başvuru listesine dahil ederek dönüş yapmaktadır. Başvuru yaparken yaşadığınız / ikamet ettiğiniz şehri belirtmeyi unutmamanız gerekiyor.

LC Waikiki evlere iş veriyor mu? LC Waikiki ev hanımlarına iş başvuru formu ile başvurunuzu yapabilir, ev hanımı değilseniz; aşağıda yer alan telefon numaralarıyla başvuru yapabilirsiniz.

LC Waikiki Evlere İş
LC Waikiki Evlere İş

LC Waikiki Ev Hanımlarına İş Başvuru Formu

LC Waikiki tarafından resmi olarak ev hanımlarına iş verildiği açıklanmamıştır. Bu sebeple internette çıkan kaynaklar üzerinden başvuru yapmak, tehlikeli olabilmektedir. Net bir bilgi için LC Waikiki internet sitesini takip edebilir; iş ilanlarını internet sitelerinin kariyer bölümünden bulabilirsiniz.

LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu
LC Waikiki Evlere İş Veriyor Mu


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan sorular sayesinde merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz!

Işkur Evde Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR evde paketleme iş başvurusu yapmak için, ilk olarak bir mail adresine sahip olmanız gerekiyor. Mail adresiniz mevcutsa, yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşarak başvuru yapabilirsiniz. Eğer mail adresiniz yoksa, sıraladığımız telefon numaraları ile iletişime geçebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İçin Nereye Başvurulur?

Evde paketleme işi için başvuru yapabileceğiniz yerler sınırlıdır. Direkt olarak fabrikalara başvuru yapabilir ya da İŞKUR üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Fakat uğraşmak istemiyor, hemen başvuru yapmak istiyorsanız bu sayfada yer alan numaraları arayabilirsiniz.

Evde İş Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim?

Evde iş yapmak istiyorum, ne yapabilirim? Diyorsanız; birden fazla seçeneğinizin olduğunu bilmeniz gerekiyor. Evde yemek yapıp satabilir, ya da paketleme işi ile ek gelir elde edebilirsiniz.

LC Waikiki Üretim Fabrikaları Nerede?

LC Waikiki üretim fabrikaları İstanbul başta olmak üzere Malatya, İzmir, Mersin, Adana, Hatay, Erzurum ve Eskişehir’dedir. Bunun yanı sıra, 47 farklı ülkede de aktif olarak üretim yapılmaktadır.

MEGOLAMAN

MEGOLAMAN

Her ne kadar özelliklerini taşımasam da, ben Megolaman! İnternet denizinde yıllardır yönünü bulmaya çalışan 23 yaşında bir blogger.

Sonraki İçerik

Yorumlar 584

 1. nur dedi ki:

  ek bir işe ihtiyacım var başvuru yapmak istiyorum

 2. Aynur dedi ki:

  Evde 6 kişiyiz iş ihtiyacım var samsun ilkadım

 3. Hatice kübra yegen dedi ki:

  İş ilanı için başvuru yapmak istiyorum
  İletişim: 5070277565

 4. Elif Sultan Yıldız dedi ki:

  paketleme işi için başvuru yapmak istiyorumm
  Elif sultan yıldız/Ankara-Keçiören

  • Döndü kuşlul dedi ki:

   48 yaşındayım tekstil ile alakalı işler yaptım tecrübem var işe grup olarak çalısacağız işe çok ihtiyacımız var Konya’da oturuyoruz geri dönüş yaparsanız memnun oluruz lütfen yardımcı olun

   • Kevser kuşluk dedi ki:

    Merhabalar ben 20 yaşındayım. İmam Hatip lisesi mezunuyum . Konya da yaşıyorum. Acil işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim . Lütfen geri dönüş yapar mısınız

   • İrem dedi ki:

    Öğrenciyim. Balıkesirde oturuyorum. Başvuru yapmak istiyorum. Gelire ihtiyacım var.

   • Ömer Aksoy dedi ki:

    23 yaşındayım paketleme işinde hızlıyımdır ve grup olarak çalışmaya alışığım. İzmir’de yaşıyorum.

 5. Meryem dedi ki:

  28 yaşındayım evde bu iş için ayırabilecek vaktim var. Bingöl de yaşıyorum.dönüş yaparsanız memnun olurum.

  • Döndü kuşluk dedi ki:

   48 yaşındayım tekstil İşeri ile 3 yıldır ilgilendim.
   Tecrübem var. İşi grup olarak yapacağız. Konya da yaşıyorum .İşe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Lütfen yardımcı olunuz.

 6. Rabia ceviz dedi ki:

  Kahramanmaraş sabun pakaetleme işi yapmak istiyorum

 7. Özge dedi ki:

  Yardımcı olun lütfen Bartında yaşıyorum ufak bebeğim var çalışamıyorum eşim iş kazası geçirdi ve evde kiramızı ödeye bilmek için iş bakıyorum yardımcı olurmusunuz 05308695874

 8. Muhbet dedi ki:

  Merhaba 5 cocuk annesiyim esim calismiyor ve 3 cocugum okuyor vanda yasiyorum bir suru borcumuz var bende bir kadin olarak aileme destek olmak istiyorum acil donut alabilir miyim? Van / Edremit Suphan mahallesi golalti 2. Sokak no:40 ta oturuyorum.

  • Esra alıcı dedi ki:

   İzmir de yaşıyorum paketleme işi arıyorum daha önce de buna benzer gelinlik işi yaptım el sanatlari mezunuyum elim yatkın

 9. Evrim dedi ki:

  Ek iş paketleme yapmak istiyorum eşim çalışıyor ben yeni işten Ayrıldım ek kazanç sağlamak istiyorum

 10. Firdevs dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var 2 çocuğum var yardımcı olun lütfen

 11. nazmiye dedi ki:

  benim 5 çocugum var 4 ü okuyorum eşim çalısıyor ama yetmiyor ben paketleme işi istiyorum

 12. Sevcan ünal dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum Lcw nin pakeyleme işini istiyorum

 13. İlknur dedi ki:

  Lcw evlere verilen temizleme işi istiyorum

 14. Zeliha dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Ev hanımıyım.Çankırı da ikamet ediyorum.

 15. Ayşe dedi ki:

  Aylardır ek iş arıyorum. Lütfen bana da yardımcı olur musunuz? Bilgilendirici yazı için teşekkürler 🙂

 16. Esma duyar dedi ki:

  İş başvurusu için yazmıştım lütfen geri dönüş yapın öğrenciyim işe ihtiyacım var

 17. Esra NurYAVUZ dedi ki:

  Lcw Paketleme işi yapmak istiyorum.Üniversite öğrencisiyim.

 18. Saniye tekin dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin ev hanimiyim bir çocuğum var bu ise ihtiyacim var iyi günler.

 19. Saniye tekin dedi ki:

  Merhaba bu işe ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 20. Elif dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş talep ediyorum 5 kişilik grup halinde çalışıyoruz her türlü paketleme temizleme işine vakıfız sizden dönüş bekliyorum

 21. Kerime dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum nolur dönüş yapın

 22. Gülsüm dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bir dönüş yapın

 23. Özlem Pekcan dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım eşimi işten çıkardılar küçük bir kızım var bende çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 24. Vural dedi ki:

  Bu iş yapmak için bolca vaktimiz var ve ailecek yaparız

 25. başak dedi ki:

  merhaba 20 yaşındayım LCW aracılığıyla evde ek iş yapmak istiyorum. çok ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim.

 26. ibrahim dedi ki:

  evde paketleme işi yababilirim ,halen uluslar arası bir firmada paketleme bölümünde çalışıyorum

  • Nuray dedi ki:

   Merhaba İstanbul’da yaşıyorum deneyimliyim her iş yapabilirim 40yasindayim boclarim olduğu için eve iş istiyorum yardımcı olurmusuniz acil

 27. Yonca ÇETİN dedi ki:

  İstanbul KÜÇÜKÇEKMECE DE oturuyorum. Yonca Çetin 23 yaşındayım . Evde ek iş yapmak istiyorum

 28. Hatice dedi ki:

  Kütahya da ikamet ediyorum ödemelerim.icin evde yapabileceğim bir ek iş arıyorum

 29. Zeynep dedi ki:

  izmir Zeynep sabun yada toka paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  • GGgülşah Aydın dedi ki:

   Merhaba 27 yaşındayım evde Paketleme iş istiyorum lcw nin Paketleme işi istiyorum…. Tel:05355583973

 30. İlayda dedi ki:

  Bende evde iş istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 31. Hatice Kayıhan dedi ki:

  Gaziantep Şehitkamil’de oturuyorum ve böyle bir işe çok ihtiyacım var eger varsa yardımcı olabilir misiniz lütfen 🤲

 32. Şengül çalışkan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim 4 kişiyiz bursa ovaakça da oturuyorum

 33. Emıne temız dedi ki:

  Evde ek is yapmak ısdıyorum lutven yardımcı olurmusunuz

 34. Emıne temız dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabılırım cok ihfıyacım var

 35. Hamza Varışlı dedi ki:

  öğrenciyim iş bulamıyorum. Bu işi yapmaya talibim

 36. Özlem Uslu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 37. Özlem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 38. Döndü kuşluk dedi ki:

  48 yaşındayım tekstil İşeri ile 3 yıldır ilgilendim.
  Tecrübem var. İşi grup olarak yapacağız. Konya da yaşıyorum .İşe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Lütfen yardımcı olunuz.

  • Suzan dedi ki:

   Merhabalar Bursa da ikamet etmekteyim, evde paketleme işi yapmak istiyorum. İletişim bilgilerinizi yazdım e-posta

 39. döndü kuşluk dedi ki:

  48 yaşındayım. tekstil ile 3 yıldır ilgilendim. tecrübem var. grup olarak çalısacağız . konya da yaşıyorum. işe çok ihtiyacım var. geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum lütfen yardımcı olur musunuz?

 40. Elvan dedi ki:

  İşe ihtiyacim var Erzurum/Palandöken

 41. Semanur Hoşoğlu dedi ki:

  20 yaşındayım ve bu işi yapabilirim kendime güveniyorum

 42. Mustafa çınar dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 43. Mustafa çınar dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Ankara da oturuyorum

 44. Mine dedi ki:

  GAZIANTEP yasiyorum paketleme işi yapmak istiyorum kisa zamanda ne kadar ürün olursa hepsi titizlikle ve özenle hazır olur uzun uzun yazmak istemiyorum ben çevremdekilerini şaşırtmak istiyorum çok zorlu süreçteyim eger olursa saglik sorunları olan ailem için destek olcam kocaoglanmine@gmail.com

 45. Süveyla kurt dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum izmirdeyim ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 46. Meliz dedi ki:

  Acil bana ulaşın lütfen çok kisiyiz evde kös kös oturuyoruz bu isleri severek hızlı ve pratik bir sekilde yapicaz ins.😊 iletisim adresimiz . butikmeliz@gmail.com

 47. İrem dedi ki:

  Evde bu işi yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 48. Fatma dedi ki:

  19 yaşındayım paketleme işine çok ihtiyacım var tecrübeliyim bu konuda ne verirsrniz enkısa sürede yapar teslim ederim lütfen şuan gerçekten bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
  kurgunfatma28@gmail.com

 49. Fatih dedi ki:

  Merhaba
  Bursa mudanya da oturuyorum. Eşimle birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz. Daha önce benzer işler yapmıştık deneyimimiz bulunmaktadır. Dönüş yaparsanız seviniriz.
  Iyi gunler.

 50. Ayfer aslan dedi ki:

  Merhaba ben iş başvurusunda bulunacaktım bana iş verirseniz pişman olmasıniz lütfen bana bu telefon numarasından ulaşın
  0531 406 01 77

 51. deniz dedi ki:

  merhabalar bende paketleme işi yapmak istiyorum.

 52. Gülay dedi ki:

  Paketleme ile ilgili deneyimim var. Borçlarımdan dolayı ek işe çok ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş sağlayın.

  gulayyeldan67@gmail.com

 53. Yeliz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim teşekkür ederim

 54. Yasemin Toker dedi ki:

  Evden çalışmak istiyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız cok sevinirim

  • GÜLŞEN TÜRK dedi ki:

   Eskisehir emekte oturuyorum evde paketleme isi ariyorum ne olursa en kisa surede yaparim tecrubem var

 55. Pınar dedi ki:

  LC Waikiki evlere iş veriyor mu?

 56. Yasemin dedi ki:

  Merhaba ankara yenimahallede oturuyorum tecrubeliyim paketkeme yapmak istiyorum iki kisiyiz donus yaparsaniz sevinirim

  • Yasemin dedi ki:

   Manisa da yaşıyorum acilen ek ise 8htiyacom var paketleme ip temizleme her türkü işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim çok acil

  • Hediye dedi ki:

   Lcw evde paketleme işi icin başvuru formu istiyorum. Konya merkez de oturuyorum. Ev hanımıyım maddiyat konusunda eşimin desteğe ihtiyacı var. Yardımcı olursanız sevinirim

 57. Aykut dedi ki:

  Evde paketleme iş ine ihtiyacım var

 58. Fatma dedi ki:

  23 yaşındayım ek iş yapmak istiyoruz ailemle birlikte Van da yaşıyorum dönüş yaparsanız cok memnun oluruz iyi günler

 59. ŞİLAN TAN dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum

 60. Hatıce dedi ki:

  Corluda oturuyorum ikı cocugum var dsarda calısamıyorm evde yapalırım elim yatkın Boyle srylere lütfen hemen donus yapın

 61. Hatice dedi ki:

  Cok ıhtıyacım var ek ise ne olur arayın benı elım yatkın yaparım

 62. Ayse dedi ki:

  Merhabalar ben ayşe . İstanbul Sancaktepe Yenidoğan da ikamet ediyorum. Ek işe ihtiyacım var. Yeni evliyim borclarımızı ödememiz için uzun süreli bir ek işe ihtiyacım var. Haftasonumuz boş . Akşamları eşimle eve erken geliyoruz . Lütfen bana ek iş konusunda yardımcı olun. Ay sonunu getiremiyoruz.

 63. Elif dedi ki:

  Elif köse
  elifgundogdu17@gmail.com
  Başvuru yapmak istiyorum

 64. Ekin dedi ki:

  Bütün paketleme işlerini yapabilirim lutfen geri donus sağlar mısınız

 65. Handan beylik dedi ki:

  Evden çalışmak istiyorum elim hızlı okula giden çocuğum olduğu için başka yerde çalışamıyorum lütfen yardımcı olun iletişim 05465814924

 66. Handan beylik dedi ki:

  Evden çalışmak istiyorum elim hızlı okula giden çocuğum olduğu için başka yerde çalışamıyorum lütfen yardımcı olun iletişim 05465814924 malatyada oturuyorum

 67. Merve dedi ki:

  Merve doganay ev hanımıyım ankara sincan da ikamet ediyorum 554 8764492

 68. Kübra Özcan dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara/Altındağ.

 69. Sevgi Maran dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Samsun Atakum da yaşıyorum

 70. Hüsne dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Adana yüreğir

 71. ZOBAIDA dedi ki:

  Merhaba Evde paketleme iş yapmak istiyorum
  Tekirdağ Çerkezköy ‘de yaşıyorum 5373540067

 72. Zeynep Şencan dedi ki:

  Bursada oturuyorum 3 kişiyiz evde ve bu işi yapmak istiyoruz elimiz yatkın ve hızlıdır ihtiyacımız var acil lütfen
  05395650103 arayabilir
  05312481545 whatsapptan yazabilirsiniz
  Teşekkürler.

 73. Kadriye dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 74. Remziye dedi ki:

  Tekirdağ da yaşıyorum eşimden ayrıyım 2 oğlumla yaşıyorum kiradayım işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 75. BETÜL dedi ki:

  ek işe başvurmak istiyorum 3 kişiyiz
  Betül Şadı / İskenderun – Hatay

 76. zuhal dedi ki:

  Acil çalışmaya ihtiyacım var, borcum çok kiradayım kızımla yasıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim

 77. duygu dedi ki:

  evde kolaylıkla paketleme yaparım. işe çok ihtiyacım var.paketleme konsunda tecrübemde var öğrenciyim harçılığımı çıkartmak istiyorum

 78. Hatice dedi ki:

  Ankarada yasıyorum.Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • Yasemin dedi ki:

   Manisa da yaşıyorum acilen ek ise 8htiyacom var paketleme ip temizleme her türkü işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim çok acil

 79. Mujde dedi ki:

  Merhaba paketleme işi iki.kisiyiz elimiz.yatkin İstanbul guneslideyiz

 80. NAILE dedi ki:

  Yardımcı olursanız sevinirim. Ek işe ihtiyacım var

 81. Eda arslan dedi ki:

  Sabun ya da toka paketleme benzeri işler yapabilir elim hızlıdır düzenli çalışma yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim 05427663015

 82. Eda arslan dedi ki:

  Toka sabun vb paketlemenosleri yapabilirim elim hızlıdır düzenli çalışırım mugla fethiye de yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim 05427663015

 83. Beyza yazıcı dedi ki:

  Trabzonda yaşıyorum

 84. Elife dedi ki:

  Merhaba kahramanmaraş on ikisubat ilçesinde ikamet ediyorum ev hanımıyım bende evde paketleme yapmak istiyorum ayrıca ekipte kurabilirim gençlerle birlikte yapmak istiyoruz bize dönüş yaparsanız sevinirim

 85. helin dedi ki:

  ev hanımiyım ve butun gunum bos geciyor bu işi yapmak istiyorum

 86. Elif Özenç dedi ki:

  Evde Paketleme İşi tecrübem var. Tüm paketleme işlerini yapabilirim. Ankara keçiörende oturuyorum.

 87. Tuğba dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum üniversite öğrencisiyim evde 3 kişi olarak yapacağız paketleme işini
  Kayseri de yaşıyoruz

 88. yaren dedi ki:

  sabun paketleme işi yapa bilirim ankara oturmaktayım

 89. Elvan dedi ki:

  Mrb kırşehir merkezde ikamet ediyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var nereye ulaşmam gerek yardımcı olurmusunuz lütfen

 90. Büşra Koluşen dedi ki:

  Evde paketleme işi için yazıyorum lütfen dönüş yapın

 91. Merve dedi ki:

  22 yaşındayım evde iş yaoma istiyorum yardımcı olurmusnuz ne olursa anlarim ve yaparım

 92. Meliha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz hanemizde kişi sayısı çok fazla ve her türlü paketleme işi hızlı bir şekilde çıkarabiliriz bunun için de yeterli deneyimimiz var. İstanbul B/ağcılar 05442467511

 93. Fatma aytekin dedi ki:

  Üçüz çocuğum var. Biri de gorme engelli. Işe çok ihtiyacım var. Mersin/ mezitli de ikamet ediyorum. Mail adresimi paylastim: fatmaytekin.mrsn@hotmail.com

 94. Pınar dedi ki:

  Konyada yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? Temiz ve düzenli iş yaparım.

 95. Aslıhan alik dedi ki:

  Yeni evliyim ihtiyacım var

 96. Aysel dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum ev hanımıyım işe ihtiyacım var

 97. Ömer Ali Üstere dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. silah fabrikasında paketleme bölümünde çalıştım şu anda işten ayrılmak zorunda kaldım Burdurda yaşıyoruz ilkokula giden 1 tane kızım var her çeşit paketleme yapabilirim omeraliustere1515@gmail.com mail adresinden
  Ve GSM : 05428036760 dan bana ulaşabilirsiniz

 98. Sanem dedi ki:

  Cok ama çok ihtiyacım var lütfen evden paketleme işi yapmak istiyorum

 99. Özlem kuriş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Daha Önce çok evde paketleme işi yaptım. Bu konuda tecrübeliyim. İstanbul Esenyurt’ta ikamet ediyorum. Mail: ozlem.polat159@gmail.com.
  Tel: 05308318913

 100. Celile dedi ki:

  Merhaba emekliyim Dalaman’da yaşıyorum kirada oturuyorum evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 101. Bilge dedi ki:

  İstanbul arnavutköy evde paketleme işi arıyorum.

 102. Betül Terzi dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum bende ihtiyacım var eve katkıda bulunmak istiyorum başvuru için yardımcı olun lütfen ??

 103. Esmer dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 104. ömer atmaca dedi ki:

  daha önceden evde is yapıyorduk baska bir kadın sayesinde o bu islerle ugrasıyordu kurdele olsun pecetelik pantalon katlama ayakkabı paketleme tokalık suan is yok elimde evlere is imkanı varsa yaparım iletisim:0551 167 45 94

 105. Nazlı dedi ki:

  Merhabalar bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 106. Lilhan karakoç dedi ki:

  Bu isi bende yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 107. Nilay dedi ki:

  Paketleme işi yapıyoruz 4 kişilik ekibim var.

 108. Ayşe dedi ki:

  Evden paketleme yapmak istiyorum. Uzun yıllar çeşitli isterde çalıştım oldukça tecrübeliyim LCW paketleme işini takip ediyorum…. ankara

 109. Arzu dedi ki:

  Durum çok zor eve paketleme işi almak istiyorum 5 tane çocuk var kiradayim haftalık olsun lütfen na acil donmenizi bekliyorum İzmir melemen Asarlık ta yaşıyorum eşimin epostasini yazdım sakıncası yoksa

 110. Seda dedi ki:

  Bende lc waikiki paketleme işi istiyorum ve ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

 111. Didar dedi ki:

  Merhaba LCW de paketleme işi yapmak istiyorum el becerisine sahibim hızlı ve titiz çalışmayı severim LCW ailesine bende katılmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim
  İyi çalışmalar kolaylıklar dilerim.

 112. Nurcan Elibol dedi ki:

  İzmir Bornova’da yaşıyorum sabun paketleme işi yapmak istiyorum. husyavkaar@gmail.com

 113. Özlem dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isini bende yapmak istiyorum Cok ihtiyacim var bostayim 🙏

  • BETÜL dedi ki:

   Merhaba,
   Evden paketleme işini yapmak istiyorum.
   Uygun özelliklere sahibim.
   Esnek çalışabilirim.
   Gerektiğinde ekip halinde çalışabilirim.
   En kısa sürede geri dönüş sağlamanızı ümit ediyorum.
   Ankarada ikamet ediyorum.
   İyi günler diliyorum.

 114. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba Malatya’da yaşıyorum okullar açılıyor ve bu işe ihtiyacım var evde kalabalığız. Lütfen geri dönüş yapın.

 115. AYŞEGÜL ÖZEN dedi ki:

  İsmim Ayşegül ankarada yurtta kalıyorum para yetistiremiyorum kendimi gecindirmeye ihtiyacım var paketleme işinde daha önce çalıştım elimden her iş gelir

 116. Pınar dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var. Lice bin paketleme işlerinden istiyorum. tecrübeliyim dönerseniz sevinirim

  • Besra dedi ki:

   İstanbul Arnavutköy’de oturuyorum tekstil deneyimim var dikiş kalite kontrol iplik temizleme paketleme bunlarda tecrubem var biz 5 kişilik ekib olarak başlamak istiyoruz tel: 05528174619

  • Gülten Erdemir dedi ki:

   Merhaba ben iki cocuklu ev hanimiyim bende ev is yapmak istiyorum hatta grupta kurabilirim
   Gercekten biseyler yapmak istiyorum eyer banada is verirsen8z sevinirim. 2

 117. Beyza dedi ki:

  Merhabalar Eskişehirde ikamet ediyorum. 20 yaşındayım. Elim hızlı ve yatkın. Evde paketleme işi için başvurumun alınmasını istiyorum
  0533822764/ 05362300370

 118. Çiğdem dedi ki:

  Selamı. Aleyküm minik bir dükkanı. Var rahatlıkla mesai harcayabileceğim paketleme işleri veya iplik temilzme gibi evlere verilen türden işleri yapmak istiyorum

 119. Pelin Özen dedi ki:

  Merhaba LCW evde paketleme işine başvurmak istiyorum. 33 yaşındayım ev hanımıyım

 120. Ramazan kuş dedi ki:

  Merhaba yeni çamlıca mah, bahar sok,no 38

  Atasehir ist adresinde oturuyoruz evimiz aile binasi kendimize ait esim evde paketleme isi istiyordu çorap paketleme yada iplik toplama gibi isler acil iletisime gecerseniz çookk seviniriz iyi günler

 121. Neslihan kurt dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum lc waikiki iş almak istiyorum bebegim var çalışamıyorum

 122. Serihan dedi ki:

  Istanbul üsküdar da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 123. Emine dedi ki:

  İse ihtiyacım var Ankara’da Mamak bölgesinde ikametgah ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 124. Kudret YILMAZ dedi ki:

  Ek iş arıyorum atanmadım ihtiyacım var

 125. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum elim oldukça hızlıdır. Kocaeli 05301015886

 126. Hicran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 23 yaşındayım Tekirdağ Marmara Ereğlisinde oturuyorum el yakınlığın vardır güvenilir kişilerle çalışmak isterim. Telefon numaram 05539871361

 127. Kader dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz polatkader28@gmail.com

 128. ayşegül eryiğit dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum vaktim var elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 129. Esra Çıtacı dedi ki:

  Adım Esra Çıtacı , Artvin Arhavide yașıyorum Evliyim kirada oturuyoruz borçalarımız var ev gelirine katkıda bulunmak istiyorum ev hanımıyım bu işi yapmaya elim yatkındır işe ihtiyacım var acil dönüş sağlarsanız sevinirim

 130. DİLA dedi ki:

  Adana seyhan ilçesindeyim ev hanımıyım

 131. kuddusi demir dedi ki:

  Sayın yetkili ,
  megolaman.net internet sitesinde şahsıma ait telefon numarası yanlışla iş başvuru iletişim telefonu olarak bilgim dışında paylaşılmıştır .
  Numaramın siteden kaldırılmasını talep ettiğim halde her hangi bir işlem yapılmamıştır.

 132. Asiye Mollakerim dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum İzmir Karşıyaka dan yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 133. Armagan dedi ki:

  Merhaba evde ek is yapmak iatiyorum yardimci olurmusunuz

 134. Armagan dedi ki:

  Merhaba evde ek is yapmak iatiyorum yardimci olurmusunuz istanbul eyup

 135. Ezgi aksoy dedi ki:

  Merhaba bende paketleme isi yapmak istiyorum hemen dönüş yaparsanız sevinirim çok ihtiyacim var lütfen

 136. Tülay dedi ki:

  Çok ihtiyacım var 4cocuk annesiyim eşim is kazası geçirdi doru düzgün çalışamıyor doğru duzgen lütfen bana dönüş yapain çok acil

 137. Nurgül dedi ki:

  Mrb paketleme işi yapmak istiyorum

 138. Seyma dedi ki:

  Merhaba bende paketleme isi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  • Saray Arslan dedi ki:

   Ekip arkadaşlarımla evde titizlikle ve güvenle hızlı ve pratik şekilde paketleme yapabiliriz acil dönüş yapılırsa sevinirim…Şehir Battalgazi Malatya

 139. Gülay Merve dedi ki:

  İstanbul beylikdüzü kavaklı da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum 0543 605 40 01 iletişim numaram

 140. Elif nur yılmaz dedi ki:

  Kocaeli /daricada oturuyorum kirada oturuyom borclarimiz var ise ihtiyacim var elim hizlidir pratiktir paketleme işi istiyorum acil dönüş olursa sevinirim

 141. BENDE PAKETLEME YAPMAK İSTİYORUM 3 KİŞİYİZ EVDE İSTANBUL ATAŞEHİR TEL 05061805370

 142. Muhteber Güngör dedi ki:

  Tek başıma çalışıcam ev hanımıyım boş vaktim oldukça fazla bu işi daha önce yaptım elim hızlı ve becerikliyim ihtiyacım var lütfen . Muş /merkez

 143. Zeynep inan dedi ki:

  merhaba ismim Zeynep 24 yaşında öğrenciyim Konyada oturuyorum Afyonda okuyorum evde paketleme işi arıyorum numaram 0542 516 1838

 144. Kevser T. dedi ki:

  Merhaba İsmim Kevser öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var paketleme işi yapabilirim numaram 05522514234

 145. Savaş yıldız dedi ki:

  Bizde evde ek iş arıyoruz
  Savasyildiz91@gmail.com

 146. Nimet dedi ki:

  İki tane çocuğum var ve bu işe çok ihtiyacım var
  Bir sürü borcumuz var eşime destek olmak istiyorum lütfen geri dönüş sağlayınız Batman’da yaşıyorum

 147. deniz dedi ki:

  LWC de evde paketleme işi yapmak istiyorum kiraciyim 3 tane çocuklarım var eşime yardımcı olmak istiyorum bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Bursa Osmangazi Emek

 148. Merve özen dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum ulaşın lütfen

 149. Kadriye dedi ki:

  Evde ek iş yapmaya ihtiyacı m var iki iki çocuğum var okul pandemi dönemi ek gelir istiyorum

 150. Gülşen dedi ki:

  Sakarya’da evde paketleme işi yapabilirim deneyimim var

 151. Meral dedi ki:

  Üniversite öğrencisitim paketleme işi yapmak istiyorum iletişime geçermisiniz

 152. CANAN ERYILMAZ dedi ki:

  Ankara da yasıyorum evde paketleme işi yapmak isterim

 153. Rojbin dedi ki:

  Hamile olduğum için dışarda çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var lütfen bana dönüş yapın

 154. Besna dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun çocuklarım var dışarda çalışma imkanım yok

 155. Emel Aksoy dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ulaşır mısınız
  emelaksoy124@gmail.com

 156. NIHAL dedi ki:

  Emekliyim bu ise çok ihtiyacım, öğrenci okutuyorum lütfen ilgilenirmisiniz tsk ederim

 157. Zana dedi ki:

  Benim bu ise çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun ıstanbul sancak tepede yaşıyorum

 158. Ezgi dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var lütfen. İsmim Ezgi. İzmir’de yaşıyorum. ezgifree2009@gmail.com

 159. Merve dedi ki:

  Merhaba istanbulda yaşıyorum LC WAİKİKİ şirketinden eve iş almak istiyorum. Tekstil sektörü hakkında bilgim var.

 160. Rabia Kertel dedi ki:

  Adım Rabia 20 yaşındayım ek işe ihtiyacım olduğu için başvurmak istiyorum
  Kertelrabia@gmail.com

 161. Nejla dedi ki:

  Merhaba
  Ben manisa yaşıyorum ev hanımıyım, evde yapabileceğim bir iş istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 162. Emine dedi ki:

  Merhaba esim askere gidicek borcumuz var bebegimiz var paketleme veya ne olursa elim yatkin iletisime gecerseniz cok sevinirim 🙏 konya meram

 163. GÜLAY dedi ki:

  Merhabalar ben antalyanin ilçesinde yaşıyorum 4 kişiyiz paketleme isi yapmak istiyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz çok ihtiyacimiz var

 164. Melek yıldız dedi ki:

  Devamlı olarak Evde paketleme işi yapmak işi yapmak istiyorum

 165. Figen dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi almak istiyorum ekibim var İstanbul Pendik Kaynarca da otuyorum
  05386390925

 166. Figen dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi almak istiyorum ekibim var İstanbul Pendik Kaynarca da otuyorum
  Tel no 05386390925

 167. Zeynep dedi ki:

  LC Waikiki evde paketleme işi için yazıyorum Kütahya da oturuyorum

 168. Filiz Koray dedi ki:

  Merhaba
  Istanbul da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 169. Fatma dedi ki:

  Pakatleme isi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz sevinirim elim cok hizlidir

 170. Figen Güçhan dedi ki:

  LC Waikiki evde iş yapmak istiyorum daha önce tekstil de çalışmıştım ne olursa yapabilirim hızlı temiz çalırım bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 171. Figen Güçhan dedi ki:

  Evde paketleme, LC Waikiki evde iş yapmak istiyorum daha önce tekstil de çalışmıştım ne olursa yapabilirim hızlı temiz çalırım bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 172. Figen Güçhan dedi ki:

  İzmir çiğli de oturuyorum.

 173. Aylin dedi ki:

  Lcw evde paketleme işine ihtiyacım var

  • Betül Zehra Güngörmüş dedi ki:

   Ben de çalişmak istıyorum evde paketleme işi istiyorum bilgi verirmisiniz lütfen

 174. canan dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum iletişim kurarsanız sevindirdi.

 175. Ümmühan özkavlak dedi ki:

  Tekirdağ saray da oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum toka , çorap ,Mandal paketleme işi yapmak istiyorum

  • Çağla Orhan dedi ki:

   LC Waikiki ürünleri paketleme yapmak istiyorum
   Ev hanımıyim Kocaeli de oturuyorum
   Dönerseniz sevinirim

 176. Saniye dedi ki:

  Merhaba lutfen olumsuz bile olsa dönüş sağlayın umutla bekliyoruz

 177. Hasret dedi ki:

  Çanakkale Ezinede yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 178. Sema dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 179. Gülcan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 180. Pınar dedi ki:

  İzmir dikili de oturuyorum işe ihtiyacım var önlisans mezunuyum evde paketleme işi yapmak istiyorum başvuru yapmak istiyorm yardmcı olrsnz çok sevinirim

 181. Yeliz dedi ki:

  Trabzon da yaşıyorum. Lisans mezunuyum. Dikişle hobi olarak ilgileniyorm. İplik temizleme, düğme dikme, paketleme… Yapabilirim. Evde 5 kişilik bir ekibiz. Zamanında kaliteli iş çıkarırız. Dönüş cevabınızı bekliyorum.

 182. Büşra dedi ki:

  Evde ek ise çok ihtiyacım var ve tekstilde çalıştığım için bu tarz işlere Ekim çok yatkın dir lütfen dönüş yapınız

 183. Neslihan Temiz dedi ki:

  neslihan_akgl@hotmail.com
  Boyle bir işe ihtiyacım var. Geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

 184. Neslihan Temiz dedi ki:

  Merhaba
  Bende bu işi yapmak istiyorum. Geri dönüş bekliyorum.

 185. Sibel akgül dedi ki:

  Merhaba bende bu işi yapmak istiyorum daha önce mağazada çalıştım ve elim hızlıdır

 186. Ayça Hacieyüpoğlu dedi ki:

  Evde Paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul maltepe de yaşıyorum

 187. Asuman dedi ki:

  İstanbul sultangazide oturuyorum 4 kişiyiz bu işi yapmak istiyoruz numarayı aradık geçerli değil diyor yardimci olun lütfen elimiz hızlıdır

 188. Sevil dedi ki:

  Evden paketleme işleri yapmak istiyorum nereye başvuru yapabilirim

 189. Sibetullah dedi ki:

  Merhabalar efendim ben Batman’da yaşıyorum evde ek iş başvurusu yapmak istiyorum her türlü evde ek iş ve paketleme işi yapabilirim ilgilenirseniz memnun olurum efendim teşekkür ederim saygılarımla

 190. Nisa dedi ki:

  Ev paketlemeye basvurmak istiyorum Adana 05418270014

 191. Hediye dedi ki:

  Lcw evde paketleme işi yapmak istiyorum. Bilgi alabilirmiyim.

 192. Ayşegül dedi ki:

  Bende daha önce destek olarak LC waikikide çalıştım uzun bı zman Elim hızlıdır ihtiyacım var kizim okuyor evime destek olmak kızımın ihtiyacını karşılamak istiyorum 05304110237 dönüş yaparsanız memnun olurum Manisa Salihli de yaşıyorum

 193. Havva dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var İzmir menemen de oturuyorum kirada oturuyorum iki çocuğum var dönüş sağlarsanız çok sevinirim çocuklarım ikiside okuyor geçim sıkıntısı çekiyoruz

 194. Nil dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum. Tekirdağ Çorlu

 195. Nehir dedi ki:

  Evde paketleme iş istiyorum. Muş

 196. Nehir dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum. MUŞ

 197. Demet dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ortahisar/Trabzon

 198. Eda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı işe ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim Süleymanpaşa /TEKİRDAĞ

 199. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum,,,

 200. Osman dedi ki:

  Bu işe cok ihtiyacım var lütfen.
  Ankara/Keçiören
  İletişim: tubaserin778@gmail.com

 201. Meryem dedi ki:

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum

 202. Yuliya dedi ki:

  Kahramanmaraş’ta ikamet ediyorum.Ek işe ihtiyacım var

 203. Yuliya dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var

 204. Merve Sarat dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum Samsun’da ikamet ediyorum.

 205. Ayşe dedi ki:

  Öğrenciyim, bu işi yapmak istiyorum.

 206. Ayşe dedi ki:

  Ben de yapmak istiyorum.

 207. Gul dedi ki:

  İse ihtiyacim var yardımcı olursanız çok sevinirim. 05524131464

 208. Yakup dedi ki:

  Slm bu isi yapmak istiyorum istanbul pandikte ikmet ediyom tel05528076851

 209. Fatma dedi ki:

  Merhaba. Medikal tesktilde calisiyorum. Iplik temizleme kalite kontrol etiket barkod yapistirma hepsinde tecrubem var. Ek is olarak ihtiyacim var. Donus yaparsaniz cok mutlu olurum. Ankara

 210. Nergiz Karaman dedi ki:

  Evde sabun ve ya toka çorap paketleme yapmak istiyorum artık hangisi olursa

  • Deniz dedi ki:

   Evde çorap paketleme işi yapmak istiyorum Tekirdağ kapaklida yaşıyorum işe çok ihtiyacım var

 211. Funda dedi ki:

  Adana Sarıçam da yaşıyorum 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 212. Nurcan dedi ki:

  Erzurum da yaşıyorum evde işe ihtiyaçım var,yardımcı olabilir misiniz ?

 213. Mine Akgün dedi ki:

  Çalışmak istiyorum.

 214. Serpil dedi ki:

  Kocaelide yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ..

 215. Elif dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var bilgi verirseniz sevinirim

 216. Hasan dedi ki:

  hebun21narin@gmail.com
  Diyarbakir /bismil

 217. Hasan dedi ki:

  Diyarbakir/bismil

 218. Ebru dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum deneyimim var daha önce tekstil ve mağazada çalıştım beb3gim küçük olduğu için dışarıda çalışamıyorum evde ek is yapmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim

 219. Canan dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 220. Rabia dedi ki:

  Merhabalar üç çocuk annesiyim lcw paketleme işi yapmak istiyorum Kahramanmaraşta ikamet ediyorum

 221. şerife utku dedi ki:

  merhaba 3 çocuk annesiyim lwc paketleme işi yapmak istiyorum istanbul kartalda ikametkah ediyorum

 222. Hatice Tatar dedi ki:

  Evde paketleme işine çok ihtiyacım var başvuru yapmak istiyorum

 223. Tuba dedi ki:

  24 yaşındayim iki kişiyiz

 224. nuray karafil dedi ki:

  evede ek iş yapmak istiyorum gerekirse ekipte kurabilirim acil ihtiyacım var

 225. Buket Cengiz dedi ki:

  Merhabalar lcw wakiki evde paketleme işi. Yapmak istiyorum İstanbul Arnavutköyde ikamet ediyorum

 226. Sakine özdemir dedi ki:

  Evde Paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 227. Selen GÜLDAL dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Tek başıma eve çıktım kendi kazancıma ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim.
  BANDIRMA/BALIKESİR
  instagram: selengldl

 228. Betül Yeşilbaş dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum.Önceden çorap paketleme yaptım elim yatkın ve hızlıdır.Bütün paketlemeleri itina ile yapabilirim.İş arıyorum acil iş gerekiyor lütfen yardımcı olun.Buradan ulaşabilirsiniz betulyslbs@gmail.com
  Şimdiden teşekkürler.

 229. Aysel dogan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacim elim yatkin daha önce yaptik biz üç kisilik bir ekibiz lütfen hemen dönüş yaparmisiniz

 230. Keriman dedi ki:

  Ben de eve de paketleme işi istiyorum öncelik çorap paketleme.nevsehir merkez

 231. Keriman dedi ki:

  Evler paketleme işi istiyorum öncelik çorap olursa çok sevinirim

 232. Gül dedi ki:

  Paketleme işleriniz ile ilgileniyoruz çok ihtiyacımız ekip halinde 8 kişiyiz geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 233. Sevgi kaya dedi ki:

  Merhaba bende çorap paketleme yapmak istiyorum ne yapmalıyım işsizim çok ihtiyacım var

 234. Sevda dedi ki:

  Ek is icin gerekki ortama sahibin ev hanımıyım lanır bornova doğanlar da oturuyorum

 235. Sevda dedi ki:

  Ek is icin gerekki ortama sahibin ev hanımıyım lanır bornova doğanlar da oturuyorum 05342260202

  • Seyda dedi ki:

   Merhaba iş bulabildiniz mi bende Bornova naldökende oturuyorum iş bulamadım belki siz bulmuşsunuzdur diye yazdım

 236. Gözde dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 237. Filiz dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum .Eğer dönüş yaparsanız sevinirim.Daha önce tekstil firmasında çalıştım.Elimde hızlıdır.Paketleme iside yaptım lütfen dönüş yapın Ankara Yenimahalle

 238. Yeliz dedi ki:

  42 yaşımdayım eşimden ayrıldım yalnız yaşıyorum iş bulamıyorum. Evde paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 239. evren akyürek dedi ki:

  Ben de evde paketleme yapmak istiyorum
  Bursa

 240. Şerife dedi ki:

  Evden yapılabilecek iş arıyorum Kocaeli Karamürsel de oturuyorum

 241. Tuğçe kaya dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum.

 242. Asiye dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Daha öncelerde de bambu davetiye, iplik temizleme ve poşet katlama işi yaptım. Elim hızlı ve yatkındır.İki çocuğumu okutmak için bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 243. Seyda dedi ki:

  Merhaba 2 yaşında oğlum var evde paketleme işine çok ihtiyacım bar eşimin tek maaşıyla geçinemiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim

 244. Aysun dedi ki:

  meraba ben toka paketleme almak istiyorum Ankaradayım

 245. Hacer dedi ki:

  Kocaelide yaşıyorum LC Waikiki evde paketkleme iş istiyorum maddi sıkıntılarımız var
  çalışmak istiyorum dönüş bekliyorum.

 246. Hacer dedi ki:

  Kocaeli de yaşıyorum LcWaikiki de evde paketleme işi yapmak istiyorum maddi sıkıntı içindeyim çalışmak istiyorum lütfen dönüş yapabilir misiniz.

  • Serpil dedi ki:

   Hayırlı günler ben Lcwaikiki’ de evde paketleme işi yapmak istiyorum. Maddi olarak çok sıkıntım var daha önce bu işlerle ilgili tecrübem var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

   Mail adresim: serpildayi746@gmail.com