İphone Wifi Şifresi Öğrenme

İphone wifi şifresi öğrenme sayesinde bulunduğunuz her konumdan wifiye bağlanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde kendi internetinizi harcamadan kısa süre içinde internet bağlantısı sağlayabilirsiniz. İphone wifi şifresi öğrenme özelliği sayesinde bu interneti hem siz hem de başkaları kullanabilir. Telefonun ağ şifresi paylaşma özelliği olduğu için bu şifreyi etrafınızdaki kişilerle paylaşma imkanı bulunur.

Başkalarının da sizin internetinize bağlanması için aynı telefon markasından kullanması gerekir. Aynı zamanda rehberinizde kayıtlı olması ve her iki cihazın wifisinin açık olması şartları aranır. Bunun yanında interneti kullanacak olan kişinin ve sizin bluetooth özelliği açık olmalıdır.

 

İphone Wifi Şifresi Öğrenmenin Yolları

Birçok kişi iphone wifi şifresi öğrenmenin yolları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Kendi internetini kullanmadan wifiden internete bağlanmanın birçok yöntemi bulunur. İlocud anahtar zincirini kullanarak kolay bir şekilde internete erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için ilk yapmanız gereken bir mac kullanmaktır. Bunun kullanarak kısa süre içinde daha önce kaydedilmiş parolalardan bağlanmanız mümkündür.

Anahtar zincir erişimine giriş yaparak buradaki arma çubuğu kısmına wifi adresini yazmanız gerekir. Telefonunuzda kayıtlı olan wifi ismini yazıp arattığınızda kısa süre içinde kayıtlı şifreyi öğrenmeniz mümkündür. Aynı zamanda bu şifreyi başkalarıyla paylaşarak diğer iphone kullanıcılarının da bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

İphone Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir

Herkesin merak ettiği iphone wifi şifresi nasıl öğrenilir farklı metotlar geliştirmiştir. Bu noktada ilk olarak telefonunuzdaki bazı özelliklere hakim olmanız gerekir. Birçok kişi iphone markalı telefonunda yeniliklerle getirilen özellikleri bilmiyor. Her güncellemede artan bu özellikler kısa yoldan wifi şifresi öğrenmenizi kolay hale getiriyor.

Bağlanmak istediğiniz wifi adresini ilk olarak yanınızdaki modemden görmeye çalışmalısınız. Bunun için ayarlar kısmına giriş yapın ve oradaki i bölümüne tıklayın. Burada ip adresinin üzerine basılı tuttuğunuzda yeni içerikler açılacak. Bunlar arasından kopyala kısmına bastıktan sonra arama motoru kısmına adresi yapıştırmanız gerekir. Ancak bunun için mutlaka modemin kullanıcı ismini öğrenmeniz ve doğru girmeniz gerekir. Aksi takdirde şifresini bilmediğiniz bu wifi adresi, bağlanmanız için yeterli olmayacaktır.

Iphone Wifi Sifresi Ogrenme
İphone Wifi Şifresi Öğrenme

İphone Wifi Şifresi Öğrenmek İçin İpuçları

İphone wifi şifresi öğrenmek için ipuçları birçok wifi kullanıcısının ilgisini çekiyor. Bunlar arasında ilk karşımıza çıkan seçenek karşılıklı iphone kullanan kişiler arasındaki paylaşımdır. Bu kişiler telefonlarındaki e posta kısmında apple ID mailini kullanmalıdır. Kayıtlı şekilde bulunması gereken bu mail adresini kullanırken, iki taraf da wifi kısmını açmalıdır.

Her iki tarafta da wifi açık olduktan sonra telefonları birbirine yakın şekilde bulundurmak önemlidir. Bu şekilde hücresel veriyi kullanmadan hızlı bir internetten dilediğiniz gibi yararlanmanız mümkündür. Birçok kişi farklı wifi şifresi öğrenme yollarını keşfetmek istese de bunlar en güvenilir olanlarıdır. Güvenilir olmayan wifi öğrenme seçenekleri telefonunuzdaki uygulamalara zarar verebilir.

Yorum yapın