Exxen Ücretsiz Kullanma

Exxen ücretsiz kullanma için şu an birçok farklı yol vardır. Birçok web sitesi üzerinden Exxen hileleri ile ücretsiz bir şekilde izleme fırsatı sunuluyor. Fakat ücretli bir platform olmasından dolayı kullanıcıların ücretsiz olan adreslerden giriş yapmaları ülkemizde yasak bir işlemdir. Bu yüzden o tarz sayfalar güvenilir bulunmazken herkesin Exxen üyelikleri için sadece Exxen platformuna ait ana sayfaları tercih etmesi gerekir.

Exxen ücretsiz kullanma kısmında şu an sadece 7 gün boyunca ve bayramda ücretsiz haklar veriliyor. Geri kalan dönemlerde aylık 9,99 TL olarak fiyatlandırmalar meydana gelirken eğer reklamsız ve kesintisiz bir şekilde Exxen keyfi isteniyorsa aylık olarak 19,99 TL ödeme yapmak da gerekir. Aksi halde bu süreçler haricinde Exxen içerisinde ücretsiz bir şekilde yer almanın imkanı olmadığını bilmek gerekir.

Exxen Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Exxen ücretsiz nasıl kullanılır diye merak eden kişilerin ilk olarak üye olabilmek için Exxen ana sayfasına giriş yapmaları gerekir. Açılan ana sekme içerisinde isim, soy isim ve eposta bilgilerinin girilmesi ardından ücretsiz üyelik adımları meydana gelecektir. Ücretsiz olarak yer alan deneme sürümlerinden Exxen için yeni üye olmak gerektiğini bilmek gerekir. 7 günlük süreç sonunda aylık ücretlendirmeler başlayacaktır ve aylık üyelik için yeni bir üyelik açmaya gerek kalmayacaktır.

Exxen ücretsiz kullanma kısmında bir yandan da Exxen ücretsiz deneme var mı seçenekleri en çok araştırılan konular arasında yerini alıyor. Exxen sitesinde bir kere üyelik açan kişiler için tam 7 gün boyunca ücretsiz deneme fırsatları sunuluyor. Fakat kullanıcılar 7 gün sonunda ek bir ücret ödemek zorunda kalmazlarsa diledikleri zaman üyeliklerini anında iptal edebiliyor ve ücret ödemek zorunda kalmıyor. Sürenin sona ermesi ardından devam edebilmek için reklam var ya da reklam yok kısmından bir tanesini tercih ederek ücretli üyelik yapmak gerekir. Reklam olan seçeneklerin aylık ücreti 9,99 TL olarak öne çıkarken reklamsız olan ücretler de aylık 19,99 TL olarak yansıtılıyor.

Exxen Ucretsiz Kullanma
Exxen Ücretsiz Kullanma

Exxen Bayramda Bedava Nasıl Girilir?

Exxen bayramda bedava nasıl girilir kısmında kullanıcıların sadece birkaç adımı yerine getirmesi yeterli olacaktır. Bunun için;

  1. Exxen web sitesine giriş yapılır.
  2. Ana ekrana açılan ana sayfada yer alan ‘’Tüm Türkiye’ye Bayram Sürprizi’’ isimli kısma isim, soy isim ve eposta adreslerinin girişi yapılır.
  3. Bayram sürprizinden yararlan kısmına tıklanarak ücretsiz bir şekilde butona tıklamak yeterli olacaktır.

Exxen ücretsiz kullanma kadar ilk kaç gün Exxen ücretsiz kullanılabiliyor olduğu da merak edilen detaylar arasında yerini almaya devam ediyor. Geçtiğimiz 2021 yılında kullanıcılar için sunulan dijital platform ilk kurulduğu ilk andan bu yana kadar ilk bir hafta yani 7 gün boyunca ücretsiz olan üyelikler ile kullanıcıların karşılarında yerini alıyor.

 

Yorum yapın